Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Straż Miejska
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Śródmieściu pobiło się kilka osób. Bójkę zauważyli strażnicy miejscy. Uczestnicy zdarzenia zostali przekazani policji.


Strażnicy miejscy z Oddziału Specjalistycznego, którzy w nocy z 12 na 13 marca pełnili służbę w Śródmieściu ok. godz. 23.30 zauważyli na ul. Żurawiej grupę 5 bijących się osób. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Mężczyźni biorący udział w zajściu zostali rozłączeni i wylegitymowani. Jak się okazało 3 z uczestników zdarzenia było obcokrajowcami z Ukrainy i Rosji. Jeden z nich doznał w bojce urazu twarzy. Strażnicy miejscy wezwali pogotowie ratunkowe i patrol policji. Uczestnicy bójki zostali przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji. Obcokrajowcy wyjaśnili, że do zdarzenia doszło na tle narodowościowym. Czynności w tej sprawie prowadzi policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy