Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

stranik miejski archiwum SM 180x120Strażnicy miejscy ujęli w Śródmieściu nieletnią z podrobioną legitymacją. Nastolatka została przekazana policji.


Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego, którzy 9 marca patrolowali ul. Emilii Plater zauważyli dwie młode kobiety, które na widok radiowozu zaczęły się nerwowo zachowywać. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Podczas legitymowania jedna okazała legitymację szkolną, druga stwierdziła, że nie posiada dokumentów. Chwilę później obie zaczęły uciekać. Dziewczyny zostały przez strażników miejskich ujęte. Powodem ucieczki okazała się podrobiona legitymacja szkolna. Strażnicy miejscy wezwali na miejsce patrol z policjantem. Nieletnie zostały przewiezione do Komendy Rejonowej Policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy