Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 12 kradziezZapakowała do toreb 22 części garderoby i wyszła poza linię bramek. Tam ujęli ją pracownicy ochrony i przekazali wspólnemu patrolowi straży miejskiej i policji. Złodziejka działała w warunkach recydywy.

Wspólny patrol straży miejskiej i policji, który kontrolował w sobotę 3 grudnia ok. godz 20.40 okolice centrum handlowego przy Rondzie „Radosława”, został wezwany do jednego ze sklepów z odzieżą. Pracownicy ochrony ujęli tam 36-letnią kobietę, która dokonała kradzieży ubrań. W przygotowanych wcześniej torbach kobieta wyniosła poza linię kas 22 sztuki odzieży na kwotę 7154 zł., za które nie zapłaciła. Funkcjonariusze przewieźli kobietę do Komendy Rejonowej Policji w Śródmieściu. Kobiecie postawiono zarzut kradzieży w warunkach recydywy.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy