Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy w kamizelkach z napisem "ratownik".Dwie nietrzeźwe 14-latki leżały po południu 18 listopada na jednym z podwórek w centrum stolicy. Przechodnie wezwali strażników miejskich

Około godziny 15:30 strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dwóch młodych, zupełnie pijanych osobach leżących na jednym z podwórek przy ulicy Chmielnej. Patrol natychmiast udał się we wskazane miejsce i zastał tam dwie 14-latki. Nieletnie były w kiepskim stanie. W trakcie interwencji obie wymiotowały. Sytuacja stała się jeszcze bardziej groźna, gdy dziewczyny w rozmowie ze strażnikami przyznały, że zażyły leki przeciwpadaczkowe, które popiły wódką. Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i patrol policji. Do przyjazdu karetki strażnicy zaopiekowali się nieletnimi. Ratownicy zdecydowali, że 14-latki muszą znaleźć się w szpitalu. Pojechały tam w asyście patrolu policji. Nie wiadomo, skąd miały leki i alkohol. Wyjaśni to postępowanie policyjne.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy