Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Marihuana znaleziona w skrzynce elektrycznejStrażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego po południu 12 marca otrzymali zgłoszenie o grupie młodych ludzi, którzy mieli spożywać alkohol na klatce schodowej jednego z budynków przy ul. Nowowiejskiej.

Przed wejściem czekał na funkcjonariuszy przedstawiciel wspólnoty mieszkaniowej. Podczas kontroli klatki schodowej, nikogo na niej niebyło. Jeden z napotkanych mieszkańców stwierdził, że młodzi ludzie oddalili się chwilę wcześniej. W obecności świadków strażnicy skontrolowali skrzynkę gazową i elektryczną. W jednej z nich funkcjonariusze znaleźni paczkę po papierosach, w której znajdowała fifka i sreberko zawierające ok. 10 g brunatnego suszu roślinnego. W skrzynce gazowej znajdowała się waga i rolka folii aluminiowej. Na miejsce wezwano patrol policji, któremu przekazano znalezione przedmioty.Marihuana znaleziona w skrzynce elektrycznejWaga elektroniczna znaleziona razem z marihuaną

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy