Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 11 kolizja gdanski 01Cztery samochody i miejski autobus zderzyły się rankiem 17 listopada na ulicy Słomińskiego. Nikt nie został ranny, utrudnienia w ruchu trwały w tym miejscu przez dwie godziny. 

Kwadrans przed godziną dziewiątą strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska jechali w kierunku ronda Radosława ulicą Słomińskiego. Na wysokości Dworca Gdańskiego zauważyli kolizję, w której brało udział pięć pojazdów, w tym – miejski autobus. Strażnicy sprawdzili, czy nikomu nic się nie stało. Okazało się, że tylko jedna z osób doznała drobnych otarć głowy. Wezwano policję i karetkę pogotowia, której załoga zajęła się poszkodowanym pasażerem. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ruch został skierowany objazdem przez dworcowy parking. Przyczyny zdarzenia bada policja.

  • 2020_11_kolizja_gdanski_01
  • 2020_11_kolizja_gdanski_02
  • 2020_11_kolizja_gdanski_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy