Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 04 uniwersalne interwencja 02Odkładanie pewnych rzeczy na później nie zawsze się opłaci. Przekonał się o tym pewien 20-letni mieszkaniec Konstancina, którego wspólny patrol strażników miejskich z policjantem zauważył 25 czerwca około godziny 12.30 na ul. Kobielskiej.

Kiedy mężczyzna zauważył radiowóz zaczął się zachowywać nerwowo. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Podczas legitymowania szybko wyszło na jaw skąd wzięła się nerwowa reakcja mężczyzny. Był on skazany na pół roku więzienia przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, a ponieważ nie zgłosił się w wyznaczonym terminie do odbycia kary zarządzono poszukiwania. Teraz wakacje przyjdzie mu spędzić w nagrzanych murach służewieckiego więzienia, do którego został przewieziony.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy