Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

radiowozOT7Doprowadzenie do wytrzeźwienia nie będzie jedyną konsekwencją dla Polaka, który wymagał zabrania z ulicy Kobielskiej, bo przeholował z alkoholem. Z izby wytrzeźwień trafi do komendy policji.

W piątek 16 listopada po południu podczas przekazywania nietrzeźwego mężczyzny do izby wytrzeźwień, strażnicy ujawnili, że posiada nie nienależącą do niego kartę pobytu wystawioną dla obywatela Ukrainy. Rozmowa z nietrzeźwym nic nie wniosła do sprawy, stan upojenia alkoholowego nie pozwolił na uzyskanie jakichkolwiek informacji. Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji, któremu przekazali zabezpieczony dokument, policja ustali jak 66-latek wszedł w jego posiadanie.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy