Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

interwencja arch. SMStrażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego odnaleźli na ul. Mińskiej starszego mężczyznę, którego poszukiwała rodzina. Mężczyzna był przekonany, że jest na Ochocie.

Strażnicy miejscy z VII Oddziału Terenowego otrzymali 6 listopada zgłoszenie, że przed jednym z warsztatów na terenie Kamionka spaceruje starszy mężczyzna, który sprawia wrażenie zagubionego. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę ok. godz. 15.00. Odnaleziony 77-latek był przekonany, że znajduje się na Ochocie. Ponieważ mężczyzna sprawiał wrażenie, że jest osłabiony strażnicy miejscy wezwali pogotowie ratunkowe. Wezwano też patrol policji. Karetka zabrała mężczyznę do szpitala. Jak ustalił patrol policji zaginięcie mężczyzny rodzina zgłosiła poprzedniego dnia.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy