Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Torebka z brązową zawartością ujawniona przy kierowcy.Obcokrajowiec narkotyzował się w swoim samochodzie zaparkowanym nieopodal Dworca Wschodniego. Mężczyznę ujęli strażnicy miejscy, gdy przygotowywał porcję narkotyków do zażycia

Rankiem 15 listopada podczas patrolowania okolic Dworca Wschodniego strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego zauważyli Škodę Fabię zaparkowaną w okolicy ogródków działkowych przy ulicy Kijowskiej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jej kierowcę, który nerwowo się zachowywał. Drzwi auta były uchylone. Gdy strażnicy podeszli bliżej, zobaczyli leżące na desce rozdzielczej dwa zawiniątka z folii aluminiowej. Kierowca trzymał w ręku dno od puszki, które od spodu podgrzewał zapalniczką. Funkcjonariusze podjęli interwencję. W zawiniątkach ujawnili brunatny proszek i wezwali na miejsce patrol policji. Podczas legitymowania okazało się, że mężczyzna jest 35-letnim obywatelem Gruzji. Kierowca škody został przewieziony do komendy rejonowej, gdzie przebadano zawartość obu zawiniątek zabezpieczonych przez strażników. Testy wykazały, że w środku był mefedron i heroina. Mężczyzna został zatrzymany.

Torebka z brązową zawartością ujawniona przy kierowcy.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy