Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 07 papierosy akcyzaNiemal 240 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnił przy nielegalnych handlarzach patrol straży miejskiej, który w czwartkowe popołudnie patrolował ul. Targową.

Czwartek, popołudniowy szczyt. Strażniczka i strażnik patrolują ulicę Targową, zatłoczoną i ruchliwą o tej porze dnia. Ich uwagę przykuwa kilka osób "kręcących się" przy wejściu do metra. Z pozoru nic szczególnego. Jednak ludzie ci zachowują się dość dziwnie, nerwowo rozglądają się na boki. W pewnym momencie jedna z tych osób wyjmuje z kieszeni paczkę papierosów i podaje przechodniowi, który płaci za nie. W wyniku podjętej interwencji funkcjonariusze straży miejskiej ujmują trzy osoby, które przyznają się do prowadzenia nielegalnego handlu papierosami bez polskich znaków akcyzy. Wobec jednej z nich - ze względu na jej agresywne zachowanie trzeba było zastosować środki przymusu bezpośredniego. Cała ujęta trójka, wraz z towarem, została przekazana wezwanemu na miejsce patrolowi policji. 

2020 07 papierosy akcyza

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy