Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 02 pociski 02Ostre narzędzia, niebezpieczne przedmioty czy substancje- wszystko to codzienność w służbie Straży Miejskiej. Ale ostra amunicja- to rzadkość.

13 lutego strażnicy miejscy z VI Oddziału Trenowego wspólnie z pracownikami ośrodka pomocy społecznej sprawdzali miejsca przebywania osób bezdomnych na Pradze Północ. Około 10:00 w rejonie wału przy ul. Wybrzeże Puckie podszedł do nich bezdomny, który wręczył im paczkę. Po otwarciu okazało się, że zawiera dwa opakowania z nabojami do broni palnej – łącznie 24 sztuki ostrej amunicji. Rozpytany przez funkcjonariuszy bezdomny oświadczył, że kilka dni wcześniej gdy szukał surowców wtórnych w kontenerze na śmieci w jednym z worków znalazł amunicję. Na miejsce wezwano policję, która ustali okoliczności znalezienia amunicji.

2019 02 pociski 012019 02 pociski 02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy