Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

 

Strażnicy miejscy zlokalizowali w lipcu przy Kępnej mocno zaśmiecony teren.2016 09 ochrona srodowiska

Sąsiedzi stwierdzili, że to jedno z ulubionych miejsc okolicznych bezdomnych, w którym często wypalają kable, zostawiając też wszelkiego rodzaju śmieci. Straż Miejska objęła ten teren dyskretną obserwacją, jednak doniesienia o wypalaniu przewodów się nie potwierdziły.

Znaleziono też właściciela terenu – okazał się nim Zarząd Mienia Skarbu Państwa. Zobowiązano go do uprzątnięcia nieruchomości. Na początku września przeprowadzono kontrolę terenową – teren został posprzątany, a Oddział Ochrony Środowiska poprosił VI Oddział Terenowy Straży Miejskiej o nadzór nad tym miejscem, by nie dopuścić do jego ponownego zaśmiecenia.

2016 09 ochrona srodowiska2

2016 09 ochrona srodowiska3

2016 09 ochrona srodowiska4

2016 09 ochrona srodowiska5

2016 09 ochrona srodowiska6

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy