Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy trzymający mężczyznę zakutego w kajdanki- zdjęcie ilustracyjneDla mieszkańców jednego z bloków na Starej Ochocie noc z poniedziałku na wtorek nie należała do spokojnych. W jednym z mieszkań doszło do potężnej awantury domowej. Wezwano straż miejską i policję.

Dochodziła godzina 1 w nocy 24 października, gdy strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o potężnej awanturze w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Rokosowskiej. Krzyki i dźwięki rozbijanych sprzętów nie pozwalały zasnąć mieszkańcom. Gdy strażnicy przyjechali na miejsce, już na podwórku usłyszeli dramatyczne wołanie o pomoc. Mieszkańcy bloku wskazali funkcjonariuszom mieszkanie i poinformowali, że zajmuje je matka z 4-letnim synem oraz agresywnym konkubentem. Strażnicy wezwali patrol policji i odnaleźli mieszkanie, w którym nadal słychać było awanturę. Chwilę później wraz z policjantami weszli do zdemolowanego lokalu. Wewnątrz widać było ślady awantury – uszkodzone sprzęty, rozbite lustro, wywrócony stół oraz widoczne ślady krwi z rozcięć na dłoniach nadal pobudzonego mężczyzny. Agresor został szybko obezwładniony przez funkcjonariuszy, zakuty w kajdanki i wyprowadzony do radiowozu straży miejskiej, którym przewieziono go do pobliskiej komendy rejonowej policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy