Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Użyty do dewastacji kosz leżący na ulicyDwaj nietrzeźwi nastolatkowie „walczyli” w nocy 12 października na Ochocie z samochodami i koszem na śmieci. Sprawcy dewastacji zostali ujęci przez strażników miejskich.

Minęła godzina 3 rano, gdy strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego kończyli interwencję dotyczącą nieprawidłowego parkowania na jednym z podwórek przy ulicy Częstochowskiej. Nagle usłyszeli głośny metaliczny huk dobiegający z ulicy. Gdy funkcjonariusze wybiegli z podwórka, zobaczyli dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich kopał właśnie w lusterko zaparkowanego obok opla. Tuż za nim stało volvo również z uszkodzonym lusterkiem i fiat doblo z podobnym uszkodzeniem, a na jezdni leżał metalowy wkład z betonowego kosza na śmieci. Obaj mężczyźni, po ujęciu przez strażników, przyznali się do uszkodzenia kosza na śmieci. Nie umieli powiedzieć, dlaczego to zrobili. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Ujęci 19-latkowie zostali przewiezieni do pobliskiej komendy policji.

Użyty do dewastacji kosz leżący na ulicy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy