Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski w kamizelce służbowej- zdjęcie ilustracyjne.Pewien mężczyzna na Dworcu Zachodnim tak bardzo starał się nie zwrócić na siebie uwagi, że wzbudził zainteresowanie funkcjonariuszy. Szybko wyszło na jaw dlaczego tak się zachowywał.

Wspólny patrol straży miejskiej i policji kwadrans po godzinie 17 kontrolował otoczenie Dworca Zachodniego. Funkcjonariusze byli w mundurach, więc z daleka było ich widać. W pewnej chwili zauważyli, że jakiś mężczyzna na ich widok zaczął zachowywać się nerwowo i próbował zejść im z oczu. Funkcjonariuszy zaciekawiło, co może być tego powodem – podjęli więc interwencję. Mężczyzna został wylegitymowany. Okazał się 52-letnim mieszkańcem podwarszawskiej miejscowości. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnych bazach informatycznych ustalono, że mężczyzny poszukuje prokuratura z Nowego Dworu Mazowieckiego. Po ustaleniu jego aktualnego adresu i podpisaniu zobowiązania do samodzielnego stawienia się w prokuraturze, mężczyzna został zwolniony. Jeśli nie skorzysta z „zaproszenia”, czekają go poważniejsze konsekwencje.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy