Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej i strażnik zabezpieczający miejsce zdarzenia. Z prawej strony pojazdy biorące udział w kolizji.Kierujący motocyklem w al. Prymasa Tysiąclecia, wpadł na jadący przed nim samochód osobowy. Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczyli strażnicy miejscy.

Około godziny 12.30, 25 września, strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego patrolowali rejon al. Prymasa Tysiąclecia. Dojeżdżając do ulicy Parafialnej funkcjonariusze zauważyli na środku trzypasmowej jezdni leżący motocykl. Pojazd był wbity w tył srebrnej mazdy. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia by umożliwić bezpieczną pracę załodze karetki pogotowia, która właśnie przyjechała i zajęła się poszkodowanym mężczyzną. Kierująca mazdą nie doznała obrażeń. Wezwano patrol policji. Na prośbę policjantów strażnicy wyłączyli z ruchu dwa pasy jezdni, a nadjeżdżające pojazdy kierowali na trzeci pas. Poszkodowany kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku al. Prymasa Tysiąclecia trwały do 13.30.

Radiowóz straży miejskiej i strażnik zabezpieczający miejsce zdarzenia. Z prawej strony pojazdy biorące udział w kolizji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy