Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy przy leżącym w parku mężczyźnie- zdjęcie ilustracyjneGdy strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie w parku na Ochocie, spodziewali się zastać na miejscu dorosłego. Tymczasem zastali bardzo pijanego… 15-latka.

Dochodziła godzina 23:30, 19 września, gdy funkcjonariusze z III Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie na skraju Pól Mokotowskich. To dość rozległy obszar pomiędzy ulicą Żwirki i Wigury a al. Niepodległości, jednak osoba zgłaszająca dość dokładnie wskazała w zgłoszeniu miejsce i poczekała na przyjazd strażników. Funkcjonariusze od razu zauważyli, że wymieniany w zgłoszeniu mężczyzna w rzeczywistości jest nastolatkiem. Chłopak wypił tak dużo, że nie był w stanie samodzielnie dotrzeć do domu. Ledwie przytomny nastolatek czuł się bardzo kiepsko. Na miejsce interwencji wezwano patrol policji, który poprosił strażników o pomoc w przewiezieniu młodzieńca do komendy. Wezwano tam opiekunów nastolatka, którym przekazano pociechę. Jak na razie pozostaje tajemnicą kto udostępnił alkohol chłopcu. Trzeba jednak wiedzieć, że taki czyn jest karalny. Warto też podziękować osobie zgłaszającej, że zainteresowała się losem nastolatka i poczekała przy nim na strażników.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy