Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Łódź żaglowa na wodzie - zdjęcie ilustracyjnePodczas zabezpieczenia sobotniego rodzinnego pikniku sportowego na Ochocie strażnicy miejscy znaleźli kilkanaście dokumentów należących do miłośnika żeglarstwa. Zabezpieczone dokumenty przekazano do Biura Rzeczy Znalezionych.

Wczesnym popołudniem 16 września w Parku Pięciu Sióstr odbywał się rodzinny piknik sportowy. Otoczenie imprezy patrolowali strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego. W pewnym momencie strażnikom wskazano leżącą na trawie torbę reklamową, która została bez opieki. Strażnicy powiadomili o znalezisku organizatorów i poprosili o ogłoszenie, że poszukiwany jest jej właściciel. Mimo to nikt się nie zgłosił. W torbie znajdował się paszport i kilkanaście dokumentów żeglarskich. Strażnicy udali się z torbą do komendy rejonowej. Tam po złożeniu zawiadomienia o znalezieniu rzeczy polecono strażnikom by przekazali je do Biura Rzeczy Znalezionych przy ulicy Dzielnej 15. Właściciel torby i dokumentów może tam je odzyskać.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy