Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie przedstawiające uszkodzony przedział przewozowy w radiowozie Straży Miejskiej.Przed południem 23 marca strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego zaopiekowali się nietrzeźwym 50-latkiem. Podczas przewożenia do SOdON mężczyzna zdewastował radiowóz

Około godziny 10.30 strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie w alejach Jerozolimskich. Agresywnym mężczyzną zajął się już wcześniej inny patrol. Podjęto decyzję o przewiezieniu 50-latka do SOdON. Mężczyzna został umieszczony w części radiowozu przeznaczonej do przewożenia osób. Gdy radiowóz wjechał w ulicę Prymasa Tysiąclecia przewożony mężczyzna zaczął mocno kopać w boczną ścianę kabiny. Funkcjonariusze zatrzymali radiowóz. W tym momencie nietrzeźwy stał się jeszcze bardziej agresywny. W wyniku wielokrotnych kopnięć boczna ściana radiowozu została uszkodzona. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji. Agresywny mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej. Po wytrzeźwieniu odpowie za zniszczenia mienia.

Zdjęcie przedstawiające uszkodzony przedział przewozowy w radiowozie Straży Miejskiej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy