Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Stojący na jezdni znak ostrzegawczy A-30 "Inne niebezpieczeństwo" z umieszczoną pod nim tabliczką z napisem "Wypadek". Obok stoją słupki ostrzegawcze.Motocyklista zderzył się na Ochocie z volvo. Kierowca uciekł, ale nie na długo. Numery rejestracyjne jego pojazdu strażnicy miejscy przekazali policji.

Strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego, którzy po południu 8 lipca patrolowali Ochotę, około godz. 16.30 na skrzyżowaniu Dickensa i Trzech Budrysów zauważyli motocyklistę podnoszącego swój pojazd. Myśląc, że kierujący potrzebuje pomocy, funkcjonariusze udali się w to miejsce, jednak kierowca uruchomił motocykl i odjechał skręcając po chwili w podwórka. Na miejscu stał samochód marki volvo z wgniecionymi drzwiami po lewej stronie, a przy nim leżały połamane elementy jednośladu. Na szczęście funkcjonariusze ustalili świadka zdarzenia, który przekazał im numery rejestracyjne motocykla, zostały one przekazane policji. Dzięki temu z ustaleniem kierowcy nie będzie problemu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy