Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy w tramwaju

Pijany mężczyzna, który doprowadził do zderzenia dwóch samochodów, chciał odjechać tramwajem. Nie zdołał uciec ponieważ został ujęty przez strażników miejskich.

W samo południe 18 marca strażników miejskich z EKO Patrolu, na skrzyżowaniu Grójeckiej i Korotyńskiego, zatrzymali przechodnie. Z ich relacji wynikało, że nietrzeźwy mężczyzna, który wsiadał właśnie do tramwaju był sprawcą kolizji dwóch samochodów. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Mężczyzna został wyprowadzony z wagonu. Z relacji świadków wynikało, że 38-latek mimo czerwonego światła nagle wtargnął na sąsiadujące z przystankiem przejście dla pieszych. Zaskoczeni kierowcy nie chcąc potrącić pijaka zaczęli gwałtownie hamować. W efekcie dwa samochody – citroen i audi wpadły na siebie i uległy rozbiciu. Do przyjazdu policji strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ujęty mężczyzna został przekazany patrolowi policji, który przejął sprawę.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy