Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 06 pijany kierowca 01Pijany kierowca spowodował kolizję na Ochocie i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany wraz ze świadkiem ruszyli w pościg i ujęli sprawcę.

Tuż przed północą 24 czerwca do patrolujących Ochotę strażników miejskich z III Oddziału Terenowego podjechał kierowca, który poinformował, że w kierunku Raszyna ucieka toyotą sprawca kolizji. W pościg za nim udał się fordem poszkodowany i jeden ze świadków. Strażnicy miejscy natychmiast powiadomili o zdarzeniu inne załogi i ruszyli za uciekającym. W Alei Krakowskiej funkcjonariusze zobaczyli szarpiących się mężczyzn. Jak się okazało tu właśnie zakończył się pościg za sprawcą. 22-letni mężczyzna, obywatel Ukrainy, został ujęty przez poszkodowanego kierowcę i świadka, ale próbował uciekać. Obezwładniony przez strażników miejskich, w kajdankach, został umieszczony w radiowozie. Mężczyznę przekazano patrolowi policji. Urządzenie alkoblow wykazało, że był pod wpływem alkoholu. Jak dużo wypił wykażą dalsze badania.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy