Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne w radiowozie 01Staruszka, której zaginięcie zgłosiła rodzina na Bielanach została odnaleziona przez strażników na Ochocie. Strażnicy miejscy przewieźli ją do Komendy Rejonowej Policji, gdzie zgłoszono zaginięcie.

Strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego, którzy 30 czerwca ok. godz. 2.30 patrolowali okolice skrzyżowania al. Jerozolimskich i ul. Mszczonowskiej zauważyli starszą kobietę sprawiającą wrażenie zagubionej. Funkcjonariusze podjęli interwencję. W trakcie rozmowy z panią strażnicy miejscy zorientowali się, że 81-latka nie wie, gdzie się znajduje. Po rysopisie kobiety ustalono, że jej zaginięcie zgłoszono policji na Bielanach. Kobieta została przewieziona do Komendy Rejonowej Policji, gdzie miała po nią przyjechać rodzina.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy