Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 11 pyl8 listopada Referat Ochrony Środowiska Straży Miejskiej otrzymał informację o dużym zapyleniu na placu Starynkiewicza.

Choć w mieście pył kojarzy się z tym zawieszonym w powietrzu, jednym ze składników zanieczyszczeń, tym razem chodziło o całkiem inny – strażnicy przybyli na miejsce zobaczyli, jak robotnicy pracujący przy remoncie torowiska tną krawężniki, rozsiewając kruszywo dookoła. Nakazali im bezzwłoczne przerwanie prac.

Wezwany na plac Starynkiewicza kierownik budowy zobowiązał się do zamontowania specjalistycznego parawanu, który ma niwelować wydobywający się pył, zastosowano też tradycyjną i skuteczną metodę zapobiegania unoszenia się pyłów: konewkę z wodą.

W stosunku do kierownika budowy zastosowano postępowanie mandatowe.

2016 11 pyl zdj22016 11 pyl zdj3

 

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy