Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski na miejscu zdarzenia15 stycznia podczas patrolowania Mokotowa, strażnicy miejscy ujęli młodego mężczyznę, który zdewastował elewację jednej z kamienic. Sprawca został przekazany policji.

Dochodziła godzina 22, gdy strażnicy miejscy patrolujący ulicę Opoczyńską zauważyli przed jedną z kamienic młodego zakapturzonego mężczyznę, który malował na elewacji farbą w sprayu napis. Na widok zbliżającego się radiowozu mężczyzna odwrócił się i, udając, że nic się nie stało, próbował się oddalić. Gdy funkcjonariusze polecili mu, by się zatrzymał, zaczął uciekać. Strażnicy ujęli mężczyznę, doprowadzili do radiowozu i wezwali policję. Przy mężczyźnie ujawniono dwa pojemniki farby w sprayu. Kolor jednej z farb odpowiadał namalowanemu napisowi. Ujęty mężczyzna został przewieziony do komendy policji na Mokotowie.

  • 2024_01_graffiti_opoczynska_01
  • 2024_01_graffiti_opoczynska_02
  • 2024_01_graffiti_opoczynska_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy