Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej, w tle stoi karetka pogotowia- zdjęcie ilustracyjneAlkoholowa libacja dwojga czterdziestolatków nad stawem Morskie Oko mogła zakończyć się tragicznie. Na szczęście w pobliżu byli strażnicy miejscy.

Późnym popołudniem 13 listopada strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o dwóch nietrzeźwych osobach leżących na brzegu stawu Morskie Oko przy ulicy Dworkowej. Po dotarciu na miejsce, funkcjonariusze natychmiast zbiegli nad wodę. Ten obraz zapamiętają na długo. Na skraju stawu leżała niekompletnie ubrana kobieta, a nieco dalej, znad lustra wody widać było pół głowy mężczyzny. Strażnicy natychmiast wydobyli go z wody. Oboje 40-latkowie zostali zabezpieczeni kocami termicznymi. Na miejsce wezwano pogotowie. Gdy ratownicy zbadali temperaturę ciała mężczyzny, wynosiła zaledwie 30 stopni, a jego serce ledwo biło. Poważnie wychłodzona była również kobieta. Od obojga czuć było alkohol. Mężczyznę i kobietę, w trybie natychmiastowym, zabrano do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy