Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Wejście do metra- zdjęcie ilustracyjneNieprzytomny nastolatek leżał 30 października na stacji metra Wilanowska. Straż Ochrony Metra wezwała strażników miejskich. Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że nieletni wymaga pomocy medycznej.

Dochodziła godzina 17, gdy strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który został znaleziony na stacji metra Wilanowska. Pracownicy straży ochrony metra wskazali funkcjonariuszom chłopaka leżącego na ławce. Nastolatek był nieprzytomny, na jego ubraniu znajdowały się ślady po torsjach. Strażnicy miejscy ułożyli go w pozycji bocznej bezpiecznej. Podczas przewracania na bok funkcjonariusze znaleźli przy nieletnim dwa puste blistry po lekach psychoaktywnych oraz dokument zawierający dane 17-latka. Strażnicy natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe i policję. Przed przyjazdem karetki nastolatek dostał drgawek, które wstrząsały całym jego ciałem. Funkcjonariusze cały czas czuwali przy nim aż do przyjazdu ratowników. Nieletni w asyście policji został przewieziony do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy