Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

 

 

Miejsce wypadku. Rower leżący na chodniku. Obok karetka pogotowia. Z tyłu radiowóz straży miejskiej i samochód, który brał udział w zdarzeniu.Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, którzy po południu 21 sierpnia jechali w kierunku skrzyżowania Sobieskiego i Sikorskiego, zauważyli toyotę, która cofała na przejściu dla pieszych przez ścieżkę rowerową i chodnik. Widząc to zachowanie, funkcjonariusze podjęli interwencję. Strażnicy zorientowali się, że doszło tam do wypadku

Po dojechaniu do miejsca zdarzenia zobaczyli leżący na ziemi rower i rannego mężczyznę. Rowerzysta miał rozciętą brodę i zakrwawioną rękę. Strażniczka zabezpieczyła miejsce zdarzenia, wezwała policję, karetkę i wylegitymowała obcokrajowca, który był kierowcą toyoty. Towarzyszący jej strażnik zaczął udzielać pomocy poszkodowanemu rowerzyście, zakładając opatrunki na rany. Kilka minut później przyjechało pogotowie ratunkowe. Ranny został przekazany ratownikom. Okoliczności wypadku wyjaśni policja.

  • 202208_wypadek_rower_0
  • 202208_wypadek_rower_1
  • 202208_wypadek_rower_2
  • 202208_wypadek_rower_4

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy