Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie z interwencji: budynek z uszkodzoną elewacją. Zagrożony teren wygrodzony taśmą z napisem "straż miejska".Nie tylko drzewa nie wytrzymywały we czwartek naporu silnego wiatru. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Mokotowie, gdzie strażnicy miejscy w ostatniej chwili zabezpieczyli zwisający nad chodnikiem fragment elewacji budynku

Patrolujący teren Służewca funkcjonariusze II Oddziału Terenowego zauważyli zwisający wzdłuż ściany fragment elewacji budynku przy Modzelewskiego 15. Zareagowali błyskawicznie, i całe szczęście. Wiszący „na włosku” ciężki element znajdował się na wysokości kilku metrów - tuż nad przejściem do klatki schodowej, podmuchy wiatru nie ustawały, a do niebezpiecznego miejsca zbliżała się młodzież. Strażnicy wstrzymali ruch osiedlowym chodnikiem, wygrodzili duży fragment terenu w sąsiedztwie zagrażającego ludziom nawisu i pokierowali mieszkańców do domu okrężną drogą. Chwilę potem ustalili zarządcę uszkodzonego budynku. Na miejsce niezwłocznie przybyła ekipa konserwacyjna, która w obecności funkcjonariuszy rozpoczęła prace naprawcze.

  • 2022_02_elewacja_madalinskiego_01
  • 2022_02_elewacja_madalinskiego_02
  • 2022_02_elewacja_madalinskiego_03
  • 2022_02_elewacja_madalinskiego_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy