Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 08 pozar bytnara 01Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, którzy 30 sierpnia około godz. 1 w nocy kontrolowali teren Mokotowa, na jednej z ulic zauważyli kłęby dymu wydobywające się z zaparkowanego samochodu. Chwilę później pojawił się ogień.

Podczas przejeżdżania ulicą Janka Bytnara „Rudego” zobaczyli stojący na jezdni samochód marki KIA, w którym była otwarta pokrywa silnika. Gdy funkcjonariusze zatrzymali się, by sprawdzić co się stało, z silnika buchnął dym, a po chwili pokazał się ogień. Stojący obok auta właściciel zaczął gasić pożar wyjętą z auta gaśnicą. Również strażnicy wyjęli gaśnicę z radiowozu i pomagali w gaszeniu pożaru. Jednocześnie funkcjonariusze wezwali straż pożarną, ponieważ ogień szybko się rozprzestrzeniał. Groziło to przeniesieniem ognia na sąsiednie pojazdy. Zapobiegła temu błyskawiczna reakcja strażników i szybki przyjazd straży pożarnej.

2020 08 pozar bytnara 012020 08 pozar bytnara 02

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy