Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Karetka pogotowia i radiowóz przy pętli na MłocinachStrażnicy miejscy udzielili pomocy przedmedycznej potrąconemu na pasach, 30-letniemu mężczyźnie. Funkcjonariusze musieli też odizolować kierowcę, by nie został zaatakowany przez świadków zdarzenia.

Około godziny 18.20 strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy patrolowali Bielany, na pasach przy przystanku metra Młociny, zauważyli gromadzących się ludzi. Na jezdni leżał mężczyzna. Z relacji przechodniów wynikało, że poszkodowany przechodził przez przejście, kiedy potrącił go samochód. Strażnicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, by na poszkodowanego nie najechały inne pojazdy i wezwali pogotowie ratunkowe. Ranny 30-latek był przytomny. Odczuwał silny ból nóg oraz kręgosłupa na odcinku lędźwiowym. Funkcjonariusze unieruchomili mężczyznę, okryli kocem termicznym, a po przyjeździe pogotowia pomogli ratownikom umieścić go w karetce. Strażnicy musieli też zadbać o bezpieczeństwo 61-letniego kierowcy, ponieważ świadkowie zdarzenia zachowywali się impulsywnie. Mężczyzna został odsunięty na bok i przekazany patrolowi policji. Strażnicy zajęli się udrożnieniem ruchu, który niebezpiecznie spiętrzył się wskutek zwężenia jezdni.

Karetka pogotowia i radiowóz przy pętli na Młocinach

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy