Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Białobrązowa świnka morska.Ekopatrol uratował świnkę morską, którą ktoś… wyrzucił na śmietnik. Na pomoc wezwał strażników mężczyzna, który odnalazł zwierzę szamoczące się w reklamówce.

4 stycznia około godziny 14 strażnicy miejscy z Ekopatrolu otrzymali zgłoszenie o porzuconej w dramatycznych okolicznościach na Bielanach, małej śwince morskiej. Wystraszony zwierzak biegał w okolicy kiosku, u zbiegu ulic Broniewskiego i Rudnickiego. Zgłaszający wyjaśnił, że kiedy wyrzucał śmieci zauważył pod altaną reklamówkę, która się poruszała. Gdy ją rozchylił, z wnętrza wybiegła biało-ruda świnka, która uciekła w pobliskie krzaki. Zwierzę drżało ze strachu i zimna, ale nie pozwalało się złapać. Odłowili je dopiero specjaliści z Ekopatrolu. Strażnicy umieścili świnkę w kontenerze transportowym. W ten sposób trafiła do lecznicy weterynaryjnej, wyspecjalizowanej w pomocy gryzoniom. O bestialskim potraktowaniu zwierzęcia powiadomiono policję. Białobrązowa świnka morska na tle munduru straży miejskiej.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy