Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Susz marihuanyDochodziła godzina 1 w nocy 26 maja, gdy strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o grupie młodych ludzi, którzy pili alkohol i przekrzykiwali się na podwórku, nie pozwalając odpocząć mieszkańcom osiedla. Przed blokiem funkcjonariusze zastali dwóch mężczyzn i kobietę, cała trójka popijała wiśniówkę.

Na widok strażników jeden z mężczyzn coś wyrzucił. Nie uszło to jednak uwadze funkcjonariuszy. Okazało się, że wyrzucone rzeczy to cztery torebki z zapięciem strunowym. Wewnątrz znajdował się brunatno-zielony susz roślinny. Pod nogami jednego z mężczyzn ujawniono dodatkowo fifkę nabitą podobnym suszem. Strażnicy umieścili ujęte osoby w przedziale przewozowym radiowozu i wezwali patrol policji. Cała trójka została ukarana mandatami za spożywanie alkoholu w miejscu zabronionym, a następnie przewieziona do komendy rejonowej policji. Tam zbadano zawartość torebek. Okazało się, że to 5,6 grama marihuany. Młodzi ludzie zostali zatrzymani.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy