Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 12 uniwersalne 18Bardzo kwaśną minę miał pewien 13-latek z Bielan, który budząc się rankiem 8 maja zobaczył przed sobą policjanta i strażnika miejskiego. Funkcjonariusze odwiedzili nieletniego by na polecenie sądu umieścić chłopaka w placówce opiekuńczej.

Wspólne patrole straży miejskiej i policji prowadzą połączone działania we wszystkich dzielnicach stolicy. Jedną z ich form są mieszane patrole szkolne składające się ze strażników i policjanta. Taki właśnie patrol kwadrans po 8.00 odwiedził jedno z mieszkań na Bielanach. Drzwi otworzyła funkcjonariuszom kobieta, która właśnie wychodziła do pracy. Zapytana o syna wskazała jeden z pokoi. Gdy funkcjonariusze tam weszli nastolatek jeszcze spał. Obudzony dowiedział się, że funkcjonariusze nie wpadli do niego z koleżeńską wizytą, ale wykonują postanowienie sądu o umieszczeniu chłopca w Pogotowiu Opiekuńczym. Nieletni został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy