Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 01 uniwersalne 39Kłamać nie warto. Jednak, gdy w grę wchodzi nastoletnia miłość trudno powoływać się na rozsądek i myślenie o konsekwencjach.

31 stycznia około 12:25 patrol mieszany straży miejskiej i policji zainteresował się dwójką nastolatków palących papierosy na Bielanach. Mimo, że wygląd jednoznacznie wskazywał, że są to nastoletnie dzieci z wielką powagą i dumą paliły papierosy, udając dorosłych. Chłopak w czasie legitymowania podał dane personalne swojego starszego brata, licząc na to, że funkcjonariusze zadowolą się czymkolwiek i pojadą dalej. Dziewczyna oświadczyła, że zna dobrze towarzyszącego jej nieletniego, bo jest jej chłopakiem. Radość z kłamstwa trwała jednak krótko, funkcjonariusze w bazie danych ustalili, że osoba o podanych danych istnieje, jednak jest to starszy brat piętnastolatka. Dziewczyna została przekazana rodzicom, chłopak trafił do środka wsparcia rodziny w którym przebywa. Sprawą zajmie się sąd dla nieletnich.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy