Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

3 numerChoć młodość ma swoje prawa, taryfy ulgowej nie będzie. Nieletni bawiąc się zapałkami doprowadził do zaprószenia ognia w szatni.

9 stycznia około godziny 9:00 straż miejska otrzymała zgłoszenie, dotyczące wzniecenia ognia w szkolnej szatni na Bielanach. W budynku funkcjonariusze stwierdzili zadymienie i intensywną woń spalenizny. Dyrektor szkoły wskazał nastolatka, którego podejrzewano o podpalenie w szatni. Trzynastolatek potwierdził, że to on doprowadził do zapalenia się kurtki i foliowej torby, bo… bawił się zapałkami. Natychmiastowa reakcja pracownika szkoły zapobiegła rozprzestrzenieniu się ognia. Strażnicy na miejsce wezwali patrol policji, która ustala okoliczności zdarzenia.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy