Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

udzielenie pomocy 01Kobieta zemdlała na Wrzecionie i uderzyła tyłem głowy o chodnik. Poszkodowaną zaopiekowali się strażnicy miejscy. Pogotowie zabrało ją do szpitala.

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy 9 sierpnia około godz. 0.30 patrolowali Bielany u zbiegu ulic Przy Agorze i Wrzeciono zauważyli leżącą na chodniku kobietę. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Jak ustalili kobieta zemdlała, a upadając uderzyła tyłem głowy w betonowe płyty chodnikowe. Poszkodowana była przytomna i nie chciała pomocy medycznej. Mimo to strażnicy miejscy wezwali karetkę pogotowia ratunkowego. Podczas oczekiwania na przyjazd ratowników kobieta ponownie osunęła się na ziemię i dostała drgawek. Pogotowie ratunkowe zabrało kobietę do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy