Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażniczka miejska i policjanci w rozmowie z mężczyzną z sąsiedztwa, który obserwuje akcję gaśniczą posesji na osiedlu domów jednorodzinnych.Kłęby dymu, ogień i głośny wybuch wystraszył mieszkańców jednej z ulic na Białołęce. Pożar zauważyli strażnicy miejscy, którzy patrolowali ten rejon. Niebezpieczne miejsce natychmiast zostało zabezpieczone.

Strażnicy miejscy, którzy rankiem 28 marca jechali na miejsce kontroli wyznaczonych na terenie Białołęki, zauważyli wysokie kłęby dymu w okolicy ulicy Płochocińskiej. Funkcjonariusze natychmiast pojechali sprawdzić, co tam się stało.
- Około 7.40 zauważyliśmy kłęby dymu. Początkowo myśleliśmy, że ktoś spala tam śmieci, gałęzie lub opony. Gdy wjechaliśmy w ulicę Wartką, zobaczyliśmy wysokie płomienie wydobywające się z niewielkiego domu jednorodzinnego. Wołaliśmy, czy ktoś jest w środku, ale nikt nie odpowiadał – relacjonuje interweniujący strażnik miejski.
Pożar szybko się rozprzestrzeniał, a z wnętrza co jakiś czas słychać było wybuchy. Konieczne stało się zabezpieczenie, by do budynku nikt się nie zbliżał. Z informacji od sąsiadów strażnicy dowiedzieli się, że straż pożarna jest już wezwana. Przybyli na miejsce strażacy, potwierdzili, że w budynku nikogo nie było. Akcja gaśnicza zakończyła się około godziny 9.30.
Jedna z obserwujących ją kobiet wyjaśniła, że w domu, w którym wybuchł pożar, po śmierci właściciela zamieszkało 2 mężczyzn. Osoby te korzystały z butli gazowych, które prawdopodobnie były przyczyną eksplozji.Radiowozy straży miejskiej i policji, biorących udział w zabezpieczeniu akcji gaśniczej straży pożarnej.Strażniczka miejska i policjanci w rozmowie z mężczyzną z sąsiedztwa, który obserwuje akcję gaśniczą posesji na osiedlu domów jednorodzinnych.Radiowóz straży miejskiej i karetka pogotowia na miejscu akcji gaśniczej.Akcja gaśnicza budynku.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy