Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne napis straz miejska na kamizelce 01Nieznana substancja rozpylona w powietrzu, która spowodowała podrażnienie dróg oddechowych, była przyczyną ewakuacji 9 stycznia jednej ze szkół na terenie Białołęki. W ewakuacji pomagali strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 11. Do nauczycieli zgłosili się uczniowie, którzy źle się poczuli. Z ustaleń pracowników szkoły wynikało, że w budynku rozpylono jakąś substancję, która powodowała podrażnienia dróg oddechowych. O zdarzeniu powiadomiono straż pożarną i policję. Dzieci zostały wyprowadzone z budynku na boisko, gdzie miejsce zbiórki ewakuacyjnej zabezpieczali strażnicy miejscy, a po jakimś czasie przeprowadzone do Sali gimnastycznej. Ewakuowano blisko 300 osób. Do szpitala przewieziono 8 dzieci.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy