Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski z radiotelefonem- zdjęcie ilustracyjnePrzechodnie zauważyli na Bemowie bezradnie błąkającego się mężczyznę. O jego obecności w tym miejscu powiadomiono strażników miejskich. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany przez rodzinę.

Po południu 19 stycznia strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który od dłuższego czasu błąkał się w rejonie skrzyżowania ulic Kocjana i Kaliskiego. Funkcjonariusze odnaleźli starszego mężczyznę. Był wyraźnie zagubiony, nie posiadał dokumentów i twierdził, że nie potrzebuje pomocy, ale gdy strażnicy zaproponowali mu kanapkę oraz ciepłą herbatę, chętnie je przyjął. Po dłuższej rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przypomniał sobie, że jest mieszkańcem okolic Płońska i ma 65 lat. Nie podał jednak żadnych danych kontaktowych do rodziny. Aby potwierdzić dane mężczyzny strażnicy wezwali patrol policji. Policjanci ustalili, że zaginięcie mężczyzny zgłoszono poprzedniego dnia. Rodzina podała, że jest w trakcie leczenia. 65-latka przekazano policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy