Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski monitoruje ujętą nietrzeźwą kobietę, która siedzi za kierownicą samochodu na stacji paliw. Oryginalne zdjęcie z interwencji.Jadący „slalomem” volkswagen zwrócił uwagę strażników miejskich patrolujących w nocy Bemowo. Po chwili auto wjechało na stację paliw, a kierująca nim kobieta wysiadła i zataczając się udała się do sklepu. Lista jej zakupów była krótka…

Ani niebezpieczeństwo, ani wysokie kary nie zniechęciły kobiety, która nietrzeźwa wsiadła za kierownicę. Jadący wężykiem samochód, zauważyli o godz. 0.30 drugiego dnia świąt na ulicy Oławskiej strażnicy miejscy. Po chwili auto skręciło na stację benzynową, a strażnicy podjeżdżając za nim zauważyli, jak kierująca wysiada i zataczając się idzie do sklepu. Po chwili kobieta wyszła  trzymając w ręku… butelkę wódki. Strażnicy już na nią czekali. Od kobiety czuć było silny zapach alkoholu. Funkcjonariusze powstrzymali ją przed powrotem za kierownicę. Na miejsce interwencji wezwano patrol policji. Ujętą poddano badaniu alkomatem. Jego wynik wskazał na ponad 1.3 promila (0.60 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie powtórzono pod kwadransie. Tym razem wynik okazał się wyższy (0.64 mg/l). Wynika z tego, że od spożycia alkoholu nie minęło dużo czasu. Kobieta została przekazana policji.Strażnik miejski obok zabezpieczonego samochodu, który prowadziła nietrzeźwa kobieta. Na pierwszym planie radiowóz straży miejskiej. W tle stacja paliw. Oryginalne zdjęcie z interwencji.Strażnik miejski monitoruje ujętą nietrzeźwą kobietę, która siedzi za kierownicą samochodu na stacji paliw. Oryginalne zdjęcie z interwencji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy