Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej nocą, z włączonymi światłami sygnalizacyjnymi. W tle karetka pogotowiaW nocy 1 listopada strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na Woli. Funkcjonariusze udali się w pościg za sprawcą i ujęli go. Finał tego zdarzenia był jednak nieoczekiwany.

Około godziny 1 w nocy funkcjonariusze IV Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym przy jednym z bloków na ulicy Górczewskiej. Jadąc na miejsce zdarzenia do strażników dotarła informacja, że doszło tam do pobicia. Operator monitoringu miejskiego zarejestrował zdarzenie i wskazał, że sprawca oddala się w stronę ulicy Sokołowskiej. Dzięki temu funkcjonariusze ujęli napastnika. W tym czasie drugi patrol podjechał do ofiary napaści. Na miejsce zdarzenia wezwano pogotowie ratunkowe i policję, której przekazano napastnika. Pobity mężczyzna został zbadany przez ratowników i opatrzony. Ponieważ był nietrzeźwy zdecydowano o przewiezieniu go do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Podczas przekazywania mężczyzny do placówki w kieszeni jego kurtki ujawniono plastikową torebkę z zapięciem strunowym. Wewnątrz niej znajdował się biały proszek. W związku z podejrzeniem, że mogą to być narkotyki wezwano policję. Nietrzeźwy miał w wydychanym powietrzu 1.5 promila (0.72 mg/l) alkoholu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy