Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Znak drogowy oznaczający niebezpieczeństwo wraz z tabliczką "wypadek".Do zderzenia motocykla i samochodu osobowego doszło po południu 21 czerwca na Bemowie. Nikt nie został ranny. Miejsce zdarzenia zabezpieczyły strażniczki miejskie.

Kilka minut przed godziną 16 strażniczki miejskie z Oddziału Ochrony Środowiska zauważyły na skrzyżowaniu ulic Radiowej i Kaliskiego rozbite pojazdy oraz rozlane płyny eksploatacyjne. Jak ustaliły, doszło tam do zderzenia motocykla i samochodu osobowego marki Mercedes. Uczestnicy kolizji nie wymagali pomocy medycznej. Funkcjonariuszki zabezpieczyły miejsce zdarzenia, aby nie najechały na nie inne pojazdy. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną, która zneutralizowała rozlane na skrzyżowaniu płyny. Utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania trwały do godziny 18.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy