Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Tarcza herbowa straży miejskiej na radiowozieRozkłady jazdy warszawskiej komunikacji można bez trudu znaleźć w internecie. Pewien 39-latek miał najwyraźniej problem z poruszaniem się w sieci, ponieważ zamierzał… ukraść rozkład jazdy.

Minęła godzina 1:20 w nocy 28 stycznia, gdy operator monitoringu miejskiego zauważył osobę próbującą zdewastować przystanek komunikacji miejskiej na ulicy Wrocławskiej. O zdarzeniu poinformował strażników miejskich z IV Oddziału Terenowego. Kilka minut później patrol zauważył człowieka, który zachowywał się podejrzanie, a jego wygląd odpowiadał rysopisowi podanemu przez operatora. Mężczyzna przyznał się do próby zerwania rozkładu jazdy z przystanku. Strażnicy wezwali patrol policji. Podczas rutynowej kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili przy ujętym brunatno-zielony susz roślinny. Policjanci przewieźli niedoszłego kolekcjonera rozkładów do komendy rejonowej, by przeprowadzić dalsze czynności w sprawie.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy