Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Torba z laptopemDużo szczęścia miał pewien mieszkaniec stolicy, który 1 kwietnia, gdy wracał nad ranem do domu na Jelonkach, pozostawił na ławce torbę z dwoma laptopami. Zgubą zaopiekowali się strażnicy miejscy.

Podsypiającego na ławce mężczyznę przy ul. Synów Pułku kilka minut przed godziną 5 rano zauważył przechodzień. Informację o tym przekazał na numer alarmowy straży miejskiej 986. Gdy kilka minut później na miejsce przyjechali strażnicy, nie było tam nikogo. Jednak na ławce funkcjonariusze zauważyli torbę i dwa laptopy. Po przewiezieniu komputerów do siedziby oddziału, udało się ustalić numer telefonu do właściciela sprzętu. Mężczyznę niezwłocznie powiadomiono o odnalezieniu jego zguby i umówiono się na odbiór laptopów.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy