Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Oczekiwanie przed teatremPo raz kolejny Teatr Kamienica w alei Solidarności zaprosił przed Wielkanocą na świąteczne spotkanie osoby dotknięte kryzysem bezdomności. „Jajeczkiem” dzielili się z gośćmi właściciele teatru oraz strażnicy miejscy, którzy z wieloma przybyłymi na co dzień utrzymują bliskie relacje.

27 marca przypada Międzynarodowy Dzień Teatru. Stanisław Wyspiański mawiał „Teatr mój widzę ogromny… .” Teatr Kamienica, kultywując tradycję świątecznych spotkań dla samotnych i ubogich - takim właśnie się staje. Teatrem ogromnym, teatrem dla wszystkich. To nie tylko scena i aktorzy – teatr to także wielka wspólnota. Dzięki Emilianowi Kamińskiemu – obecnemu już niestety tylko duchem - twórcy Kamienicy i inicjatorowi świątecznych spotkań osób samotnych, potrzebujących, bez dachu nad głową, to miejsce choć na tę krótką chwilę, staje się domem.
Po śmierci niezapomnianego Aktora, najbliżsi kontynuują Jego dzieło. W kolejnym, zorganizowanym we wtorek 26 marca, spotkaniu Wielkanocnym wzięło udział kilkaset osób. Wszystkim udzielił się nastrój zbliżających się Świąt. Świąt radości, nadziei i nowego początku. Uczestnicy złożyli sobie nawzajem życzenia, zjedli świąteczny, ciepły posiłek i – co najcenniejsze – spędzili czas w rodzinnej atmosferze, w poczuciu, że są u siebie - bo Teatr Kamienica to także ich dom.

  • 2024_03_jajeczko_kamienica_01
  • 2024_03_jajeczko_kamienica_02
  • 2024_03_jajeczko_kamienica_03
  • 2024_03_jajeczko_kamienica_04
  • 2024_03_jajeczko_kamienica_05
  • 2024_03_jajeczko_kamienica_06
  • 2024_03_jajeczko_kamienica_07

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy