Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 11 uroczystosci niepodlegloscWspółpraca przy zabezpieczeniu: uroczystości głównych, w rejonach pomników zlokalizowanych na Trakcie Królewskim, miejsca startu i mety oraz trasy XXXI Biegu Niepodległości, egzekwowanie zmian w organizacji ruchu kołowego, wprowadzonych na potrzeby planowanych wydarzeń, reagowanie na wszelkie przypadki zakłócania spokoju i porządku – to zadania strażników miejskich podczas uroczystości i imprez organizowanych w związku ze 101. rocznicą odzyskania niepodległości.

Dodatkowo 11 listopada w samo południe zebrani na placu Zamkowym warszawiacy i turyści usłyszą z Wieży Zegarowej hymn państwowy zagrany przez hejnalistów Straży Miejskiej m.st. Warszawy. W ten sposób warszawscy funkcjonariusze uczczą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i włączą się do ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do hymnu”.

W trakcie obchodów 101. rocznicy odzyskania niepodległości w służbę na terenie Warszawy zaangażowanych będzie blisko 700 funkcjonariuszy straży miejskiej.

Apelujemy do kierowców, aby zwracali uwagę na zmienioną organizację ruchu. Komunikaty o utrudnieniach można znaleźć pod adresem: http://www.infoulice.um.warszawa.pl/

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy