Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Miejsce kolizji. Samochód z rozbitym tyłem, auto dostawcze, w tle radiowóz straży miejskiej. Ciemno.Późnym popołudniem 3 listopada, podczas patrolowania ulicy Traktorzystów, strażnicy miejscy z III Oddziału Terenowego zauważyli dwa rozbite luksusowe auta. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali służby ratunkowe i policję oraz udzielili pomocy jednemu z uczestników wypadku.

Tuż po godzinie 18 radiowóz straży miejskiej dojeżdżał do ulicy Traktorzystów. Nagle funkcjonariusze zobaczyli rozbite z przodu BMW i rozbitego z tyłu Mercedesa. Fragmenty uszkodzonych pojazdów były porozrzucane na części jezdni. Strażnicy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wezwali na miejsce karetkę pogotowia, straż pożarną i policję. Zaopiekowali się też jednym z uczestników kolizji, który narzekał na złe samopoczucie. Ratownicy medyczni, po zbadaniu obu kierowców stwierdzili, że nie wymagają specjalistycznej pomocy. Po usunięciu z drogi rozbitych pojazdów i niebezpiecznych dla innych użytkowników drogi skutków kolizji, ruch na Traktorzystów wrócił do normy.
Miejsce kolizji. Samochód z rozbitym tyłem, auto dostawcze, w tle radiowóz straży miejskiej. CiemnoStrażacy usuwają skutki kolizji. Na pierwszym planie auto z rozbitym przodem.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy