Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Foliowe zawiniątka z roślinnym suszemWspólny patrol szkolny straży miejskiej i policji, który około godziny 9.30 patrolował Park Achera w Ursusie, zwrócił uwagę na trzech nastolatków. Nieletni przebywali w pobliżu zbiornika wody oligoceńskiej, a jeden z nich na widok funkcjonariuszy zaczął zachowywać się nerwowo.

Po podejściu do nieletnich mundurowi poczuli charakterystyczny zapach marihuany. Młodzi mężczyźni zostali wylegitymowani. Jak się okazało, wszyscy byli uczniami szkół średnich. Funkcjonariusze zapytali czy mają przy sobie rzeczy zabronione. Nagle jeden z niech zaczął się denerwować, ręce zaczęły mu drżeć, a po chwili wyjął z saszetki foliową torbę, w której znajdowały się 24 zawiniątka folii aluminiowej. Wewnątrz nich patrol ujawnił brązowo-zielony susz roślinny. Z posiadaczem suszu roślinnego funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie w obecności opiekuna prawnego przeszukano pokój nieletniego. Podczas tych czynności ujawniono w nim foliową torebkę z suszem roślinnym, którą zabezpieczono do dalszych czynności. Nieletni został przewieziony do komendy, gdzie potwierdzono, że zabezpieczone zawiniątka i torebka foliowa zawierały marihuanę o łącznej wadze ponad 80 gramów.

Foliowe zawiniątka z roślinnym suszemTorebka foliowa z suszem roślinnym

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy